هدست و لوازم اپراتوری

هدست و لوازم اپراتوری

9 محصول وجود دارد

در این بخش امکان مرور مشخصات و ثبت سفارش برای خرید انواع هدست و تجهیزات اپراتوری مراکز تماس وجود دارد

Showing 1 - 9 of 9 items
 • هدست FOR600

  FOR600 یک هدست راحت و مناسب اپراتورهای مراکز تماس است. طراحی زیبا و کیفیت بالای این گوشی آنرا به یکی از پرفروشترین گوشی‌های هایون تبدیل کرده است. بصورت پیش فرض با کانکتور RJ9 موجود است وکانکتورهای 3.5،2.5 وUSB  براساس سفارش تعداد قابل تحویل خواهند بود

  1,450,000ریال
 • U60D

  U60D یک هدست زیبا و کارآمد با دوگوشی و به کانکتور USB مجهز است. این گوشی با دارا بودن بالشتکهای بسیار راحت و مقاوم طراحی ارگونومیک ابزار مناسبی برای استفاده در مراکز تماسی که از تلفنهای نرم افزاری استفاه میکنند و یا برای مکالمه برروی بستر نرم افزارهای ارتباطی نظیر اسکایپ مناسب است.

  1,695,000ریال
 • VT3000 ST

  هدست اپراتوری تک گوشی VT3000 ST از محصولات VBet دارای وضوح صدا و انعطاف پذیری و قابلیت چرخش سریع است. این  محصول مناسب برای شرکت ها و مراکز تماس سازمان ها مناسب است.شما باید رابط مناسب گوشی خود را برای این هدست جداگانه سفارش دهید

  برای آگاهی از موجودی تماس بگیرید
 • هدست FOR600D

  FOR600D یک هدست راحت و مناسب اپراتورهای مراکز تماس است. طراحی زیبا و کیفیت بالای این گوشی آنرا به یکی از پرفروشترین گوشی‌های هایون تبدیل کرده است.

  1,300,000ریال
 • هدست FOR630D

  FOR630D یک هدست راحت و مناسب اپراتورهای مراکز تماس است. طراحی زیبا و کیفیت بالای این گوشی آنرا به یکی از پرفروشترین گوشی‌های هایون تبدیل کرده است.

  1,700,000ریال
 • VT5000 UNC

  هدست اپراتوری تک گوشی VT5000 UNC از محصولات VBet دارای وضوح صدا و انعطاف پذیری و قابلیت چرخش 90 درجه است. این  محصول مناسب برای شرکت ها و مراکز تماس سازمان ها مناسب است.شما باید رابط مناسب گوشی خود را برای این هدست جداگانه سفارش دهید

  برای آگاهی از موجودی تماس بگیرید
 • VT QD-2.5mm Plug

  کابل رابط هدست های VT  با جک 2.5 میلیمتری و قابلیت اتصال به انواع گوشی های تلفن IP مانند پلیکام ، آسترا ، گرند استریم ، سیسکو

  برای آگاهی از موجودی تماس بگیرید
 • Headset YHS33

  گوشی حرفه ای برای اپراتورهای مراکز تماس که بسیار زیبا، راحت و سبک طراحی شده است. کیفیت میکروفن و گوشی آن بسیار بالا و داری مکانیزم حذف نویز است.

  1,100,000ریال
 • Headset YHS32

  گوشی حرفه ای برای اپراتورهای مراکز تماس که بسیار زیبا، راحت و سبک طراحی شده است. کیفیت میکروفن و گوشی آن بسیار بالا و داری مکانیزم حذف نویز است.

  1,320,000ریال

هدست و لوازم اپراتوری

Filter by:

Manufacturer

Recent Articles

تولید کننده‌ها

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند