ییلینک ( Yealink )

ییلینک ( Yealink )

28 محصول وجود دارد

در این دسته محصولات شرکت ییلینک (  Yealink  ) را خواهید یافت. ییلینک (  Yealink  ) یک کمپانی چینی تولید کننده تجهیزات VoIP یا همان انتقال صوت روی بستر IP است که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت میکند. محصولات این کمپانی از رده ی ساده تا گروه پیشرفته را پوشش میدهند و به علت کیفیت بالای آنها توسط کمپانیها و برندهای مطرح جهان چون Avaya، Broadsoft ...

در این دسته محصولات شرکت ییلینک (  Yealink  ) را خواهید یافت. ییلینک (  Yealink  ) یک کمپانی چینی تولید کننده تجهیزات VoIP یا همان انتقال صوت روی بستر IP است که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت میکند. محصولات این کمپانی از رده ی ساده تا گروه پیشرفته را پوشش میدهند و به علت کیفیت بالای آنها توسط کمپانیها و برندهای مطرح جهان چون Avaya، Broadsoft و Astrisk تایید و توصیه شده اند. کیفیت محصولات به اندازه ای بالا است که برخی کمپانیهای اروپایی به حذف عبارت ساخت چین و سفارش درج برند خود بر روی آنها محصولات این تولید کننده را بعنوان محصولات اروپایی عرضه میکنند.

Less
بیشتر
Showing 1 - 24 of 28 items
 • SIP-T19

  SIP-T19 محصولی زیبا و پرقدرت است که برای رقابت در بازار گوشیهای ارزان قیمت تولید شده است. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید.

  توقف تولید
 • SIP-T19P

  محصولی زیبا و پرقدرت که برای رقابت در بازار گوشیهای ارزان قیمت تولید شده است. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید.

  توقف تولید
 • SIP-T20

  SIP-T20 یک گوشی از رده متوسط از محصولات Yealink است که پس از T18 به باز ار عرضه شد. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید. *این محصول از 1 ژانویه 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدل T21P E2  است

  توقف تولید
 • SIP-T20P

  SIP-T20P یک گوشی از رده متوسط از محصولات Yealink است که پس از T18 به باز ار عرضه شد. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید. این مدل دارای امکان PoE نیز هست. *این محصول از 1 ژانویه 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدل T21P E2  است

  توقف تولید
 • SIP-T21

  SIP-T21 یک گوشی از رده متوسط از محصولات Yealink است که در سال 2013 به باز ار عرضه شد. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید.

  2,410,000ریال
 • SIP-T21P

  یک گوشی از رده متوسط از محصولات Yealink که در سال 2013 به باز ار عرضه شد. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید.

  2,700,000ریال
 • SIP-T22

  T22 یک گوشی استثنایی است که در کلاس خود از بسیار از رقیبان خود برتر است. یک گوشی با ظرفیت 3 اکانت(شماره تلفن)، نمایشگر گرافیکی64 ×132 پیکسلی، کلیدهای عملیاتی دینامیک و آیفون دوطرفه با صدای HD *این مدل از 31 دسامبر 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدلهای T23P  و T23G   هستند

  توقف تولید
 • SIP-T22P

  T22P یک گوشی استثنایی است که در کلاس خود از بسیار از رقیبان خود برتر است. یک گوشی با ظرفیت 3 اکانت(شماره تلفن)، نمایشگر گرافیکی64 ×132 پیکسلی، کلیدهای عملیاتی دینامیک و آیفون دوطرفه با صدای HD و امکان PoE  که البته با آداپتور عرضه میشود. *این مدل از 31 دسامبر 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدلهای T23P  و T23G   هستند

  توقف تولید
 • SIP-T26

  T26 یک گوشی پیشرفته با امکانات فراوان است که از چیپ ست روزآوری شده ی تایتان بهره می گیرد. کدکهای متعدد، کلیدهای قابل برنامه ریزی 14 گانه شما را به جشنواره ی فن آوری دعوت میکنند. *این مدل از 31 دسامبر 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدل T27G  است

  توقف تولید
 • SIP-T26P

  T26P یک گوشی پیشرفته با امکانات فراوان است که از چیپ ست روزآوری شده ی تایتان بهره می گیرد. کدکهای متعدد، کلیدهای قابل برنامه ریزی 14 گانه  و امکان PoE شما را به جشنواره ی فن آوری دعوت میکنند.

  توقف تولید
 • SIP-T28

  T28 یک گوشی پیشرفته با امکانات فراوان است که از چیپ ست روزآوری شده ی تایتان بهره می گیرد. کدکهای متعدد، کلیدهای قابل برنامه ریزی 20 گانه محصولی کامل برای کاربردهای حرفه ای را به شما ارائه میدهد *این مدل از 31 دسامبر 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدل T29G است

  توقف تولید
 • SIP-T28P

  T28P یک گوشی پیشرفته با امکانات فراوان است که از چیپ ست روزآوری شده ی تایتان بهره می گیرد. کدکهای متعدد، کلیدهای قابل برنامه ریزی 20 گانه و امکان PoE محصولی کامل برای کاربردهای حرفه ای را به شما ارائه میدهد *این مدل از 31 دسامبر 2015 تولید نمی‌شود و جایگزین آن مدل T29G است

  توقف تولید
 • Expansion EXP38

  ماجول توسعه برای گوشی های سری T26 و T28 که دارای 38 کلید قابل برنامه ریزی است. این ماجول با کابلRJ-12 به گوشی متصل و توسط آن کنترل میشود.

  0ریال
 • Expansion EXP39

  ماجول توسعه برای گوشی های سری T26 و T28 که دارای 20 کلید قابل برنامه ریزی و یک صفحه نمایش 160*320 است. این ماجول با کابلRJ-12 به گوشی متصل و توسط آن کنترل میشود.

  4,930,000ریال
 • VP-2009D

  تلفن تصویری مبتنی بر IP مجهز به چیپ ست داوینچی از TI و صفحه نمایش LCD تمام رنگی با کیفیت 800 * 600 است. این تلفن دارای دو اینترفیس RJ45، یک USB، یک شکاف SD و خروجی A/V است.

  تماس بگیرید
 • VP-530

  تلفن تصویری مبتنی بر IP مجهز به چیپ ست داوینچی از TI و صفحه نمایش LCD تمام رنگی با کیفیت 800 * 600 است. این تلفن دارای دو اینترفیس RJ45، یک USB، یک شکاف SD و خروجی A/V است.

  تماس بگیرید
 • Headset YHS32

  گوشی حرفه ای برای اپراتورهای مراکز تماس که بسیار زیبا، راحت و سبک طراحی شده است. کیفیت میکروفن و گوشی آن بسیار بالا و داری مکانیزم حذف نویز است.

  تماس بگیرید
 • T41P

  گوشی T41P یک گوشی تلفن در سطح کاربر عادی ولی با ویژگی های فراوان است که انتخاب  مناسب برای شرکت ها در سطح کارشناسی به حساب می آید . گوشی تلفن T41P دارای قابلیت تعریف 3 اکانت SIP است.

  تماس بگیرید
 • T42G

  گوشی T42P یک گوشی تلفن در سطح کاربر عادی ولی با ویژگی‌های فراوان است که انتخاب  مناسبی برای شرکت‌ها در سطح کارشناسی به حساب می‌آید . گوشی تلفن T42P دارای قابلیت تعریف 3 اکانت SIP است.

  تماس بگیرید
 • SIP-T23P

  T23P محصولی جدید از ییلینک است که با طراحی زیبا و تحول در رابط کاربری می‌تواند یک گوشی کارآمد در سطح کارشناسی به شمار آید.

  تماس بگیرید
 • SIP-T23G

  T23G محصولی جدید از ییلینک است که با طراحی زیبا و تحول در رابط کاربری می‌تواند یک گوشی کارآمد در سطح کارشناسی به شمار آید.

  تماس بگیرید
 • SIP-T19PE2

  T19P E2 یکی از محصولات عرضه شده در سال 2016 توسط کمپانی ییلینک است که جایگزین مدل قبلی و موفق T19P شده است. این محصول با کارآیی معادل گوشی‌های پیشرفته و گرانقیمت با پشتیبانی از یک اکانت SIP و کدکهای مختلف انتخابی بی رقیب برای کاربردهایی در سطح کارشناسی است.

  تماس بگیرید
 • SIP-T19 E2

  T19 E2 یکی از محصولات عرضه شده در سال 2016 توسط کمپانی ییلینک است که جایگزین مدل قبلی و موفق T19 شده است. این محصول با کارآیی معادل گوشی‌های پیشرفته و گرانقیمت با پشتیبانی از یک اکانت SIP و کدکهای مختلف انتخابی بی رقیب برای کاربردهایی در سطح کارشناسی است.**این دستگاه فاقد امکان PoE است و با آداپتور تغذیه می‌شود.

  تماس بگیرید
 • SIP-T21 E2

  یک گوشی از رده متوسط از محصولات Yealink که در سال 2015 به باز ار عرضه شد. در این گوشی تمام امکانات یک گوشی خوب را از قبیل انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و دارا بودن صفحه نمایشگر را در اختیار دارید.

  تماس بگیرید

ییلینک ( Yealink )

Filter by:

Manufacturer

Recent Articles

تولید کننده‌ها

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند