ASTROS

ASTROS

5 محصول وجود دارد
در این شاخه میتوانید از محصولات رادیویی قابل عرضه توسط فروشگاه که با برند ASTROS تولید میشوند مطلع شده و خرید نمایید. این محصولات عموما مبتنی بر روتربردهای معروف و ماجولهای رادیویی پر فروش ساخته شده اند بطوریکه بر اساس نیاز خود میتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
Showing 1 - 5 of 5 items
 • X41AWHS-GL-5

  X41AWHS-GL-5 یک رادیوی پر قدرت برای ایجاد لینکهای حرفه ای و مسافتهای زیاد است. قدرت پردازنده ی آن به شما اجازه میدهد تا ترافیک بالایی را با اطمینان برروی آن قرار دهید و پایداری ماجول رادیویی آن برقراری یک لینک مطمئن را برایتان ممکن میسازد.

  13,500,000ریال
 • X41AWHS-GL-2
   

  X41AWHS-GL-2 یک رادیوی پر قدرت برای ایجاد لینکهای حرفه ای و مسافتهای زیاد است. قدرت پردازنده ی آن به شما اجازه میدهد تا ترافیک بالایی را با اطمینان برروی آن قرار دهید و پایداری ماجول رادیویی آن برقراری یک لینک مطمئن را برایتان ممکن میسازد.

  13,500,000ریال
 • X43AWHD5220
   

  X43AWHD5220 یک رادیوی پر قدرت با دو خروجیRF است که امکان ایجاد لینکهای فول داپلکس یا استفاده به عنوان رادیوی تکرار کننده را میدهد. برد پوششی این رادیو بسته به نوع آنتن مورد استفاد میتواند به بالاتر از 50 کیلومتر هم  گسترش یابد. قدرت پردازنده ی آن به شما اجازه میدهد تا ترافیک بالایی را با اطمینان برروی آن قرار دهید و پایداری ماجول رادیویی آن برقراری...

  23,700,000ریال
 • X43AWHS5

  X43AWHS5 یک رادیوی پر قدرت برای ایجاد لینکهای حرفه ای و مسافتهای زیاد است. قدرت پردازنده ی آن به شما اجازه میدهد تا ترافیک بالایی را با اطمینان برروی آن قرار دهید و پایداری ماجول رادیویی آن برقراری یک لینک مطمئن را برایتان ممکن میسازد.

  16,700,000ریال
 • X43AWHS2
   

  X43AWHS2 یک رادیوی پر قدرت برای ایجاد لینکهای حرفه ای و مسافتهای زیاد است. قدرت پردازنده ی آن به شما اجازه میدهد تا ترافیک بالایی را با اطمینان برروی آن قرار دهید و پایداری ماجول رادیویی آن برقراری یک لینک مطمئن را برایتان ممکن میسازد.

  16,700,000ریال

ASTROS

Filter by:

Availability
Manufacturer

Recent Articles

تولید کننده‌ها

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند