دین استار(DinStar)

دین استار(DinStar)

12 محصول وجود دارد

دین استار()DinStar استار یک شرکت چینی است که سازنده ی تجهیزات VoIPدر مرکز صنعتی چین یعنی شن ژن قرار دارد. این شرکت دارای تیم تحقیق و توسعه ی اختصاصی است و طراحی و تولید تجهیزات را خود بر عهده دارد. این شرکت طیف کاملی از تجهیزات شامل گیت وی های آنالوگ، دیجیتال، GSM، سافت سوئئیچ و گوشی تلفن را تولید میکندمحصولات این شرکت از حیث کیفیت در سطح مطلوبی...

دین استار()DinStar استار یک شرکت چینی است که سازنده ی تجهیزات VoIPدر مرکز صنعتی چین یعنی شن ژن قرار دارد. این شرکت دارای تیم تحقیق و توسعه ی اختصاصی است و طراحی و تولید تجهیزات را خود بر عهده دارد. این شرکت طیف کاملی از تجهیزات شامل گیت وی های آنالوگ، دیجیتال، GSM، سافت سوئئیچ و گوشی تلفن را تولید میکندمحصولات این شرکت از حیث کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارند و دارای تاییدیه های متعدد جهانی هستند.

Less
بیشتر
Showing 1 - 12 of 12 items

دین استار(DinStar)

Filter by:

Availability

Recent Articles

تولید کننده‌ها

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند