مبدل سیم کارت

مبدل سیم کارت

3 محصول وجود دارد

مبدل سیم کارت دست گاهی است که گاهی به نام والست نیز نامیده میشود و در موارد استفاده می‌شود که کاربر در مکانی تنها سیم کارت تلفن همراه در اختیار او گذاشته میشود بتواند از امکاناتی نظیر اتصال دستگاه کارتخوان، دستگاه فکس، تماس گیرنده امنیتی، کنترل کننده تجهیزات از راه دور و کلا تجهیزاتی که نیاز به بوق تلفن ثابت دارند استفاده نماید.

Showing 1 - 3 of 3 items
 • CG900A

  این دستگاه یک مبدل سیم کارت به تلفن ثابت است که دارای دو خروجی با بوق استاندارد تلفن و یک پورت سریال است.با فعال کردن سرویس دیتا برروی سیم کارت خود قادر خواهید بود تا دستگاه کارتخوان فروشگاهی(POS) را در مناطق فاقد تلفن ثابت مورد استفاده قرار دهید.

  5,900,000ریال
 • FT5X

  FT5X یک دستگاه مبدل کامل سیم کارت به خط تلفن با پشتیبانی از فکس آنالوگ(رومیزی)، اینترنت GPRS و توانایی ارسال پیامک است.

  9,300,000ریال
 • BKG-330T

  این دستگاه یک مبدل ساده ی سیم کارت به تلفن ثابت است که یک بوق استاندارد تلفن و یک پورت سریال برای استفاده از GPRS یا فاکس کامپیوتری در اختیار شما میگذارد.

  تماس بگیرید

مبدل سیم کارت

Filter by:

Manufacturer

Recent Articles

تولید کننده‌ها

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند