محتوی و دسترسی

محتویات این سایت با حداکثر دقت ممکن ایجاد شده است ولی بهرحال فروشگاه کومونیکا هیچ مسئولیتی را در قبال درستی، کامل و یا به روز بودن محتویات آن بر عهده نمی گیرد. جبران خسارت وارده از ناحیه مطالب سایتهای ارجاع دهنده و یا ارجاع داده شده بر عهده صاحبان همان سایتها است.


رفع مسئولیت

این وب سایت حاوی لینک به سایتهای دیگر نیز هست. مسئولیت محتوی، تغییرات ناگهانی، دسترسی و مواردی از این قبیل در مورد این سایتها برعهده ی صاحبان همان سایتها است هرچند که مدیران این سایت هنگام ایجاد و گنجاندن مطالب و لینکها نسبت به درستی و حتی رعایت موارد قانونی توسط سایتهای ارجاعی دقت لازم را بخرج داد و در هنگام بازبینی های دوره ای نبز چنین میکنند.


حق کپی

کلیه حقوق این سایت و محتویات آن متعلق به شرکت مهندسی تدارک ارتباط است و هرگونه استفاده تجاری از مطالب، عکسها و محتویات دیگر آن تنها با اجازه کتبی این شرکت مجاز میباشد اما استفاده بمنظور کاربردهای غیر تجاری مجاز است.

کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند