شرایط و ضوابط خرید از فروشگاه

خرید از فروشگاه کومونیکا شرایط خاصی ندارد اما دقت در برخی موارد زیر میتواند از بروز مشکلات احتمالی بعدی جلوگیری کند:

١- فروشگاه هیچگونه فروش حضوری ندارد.

٢- قبل از خرید حتما اطلاعات کالای مورد نظر خود را کاملا مطالعه نمایید چرا که عودت کالا تنها تحت شرایطی که به قصور این فروشگاه مربوط شود ممکن است.

٣- روشهای ارسال بصورت پیش فرض همانهایی هستند که در فروشگاه درج شده اند. در صورتیکه روش دیگری را در نظر دارید حتما در توضیحات اضافی برای ما ارسال کنید تا امکان آن بررسی شود.

٤- روشهای پرداخت همانهایی هستند که در فروشگاه درج شده اند و فعلا امکان پرداخت آنلاین و یا از طریق مامور پست وجود ندارد.

٥- کلیه کالاهای عرضه شده در فروشگاه با برگه گارانتی به شما ارائه میشوند و هر گونه خدمات بعدی منوط به ارائه آن خواهد بود.

٦- فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال راه اندازی و استفاده از محصولات ندارد و صرفا راهنمایی‌های ضروری بهمراه کالا ارسال می‌گردد.

7- ساعات کار فروشگاه جهت بررسی و ارسال سفارشات از ٩ صبح تا ٦ بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه و ٩ صبح تا ١ بعد از ظهر پنجشنبه ها است. به سفارشاتی که خارج از این زمانها ثبت شود روز بعد رسیدگی میگردد

٨- فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال تاخیر سیستم حمل و نقل ندارد.

٩-در صورتی که موجودی کالای سفارش داده شده در حد فاصل ثبت سفارش و بررسی آن برای ارسال پایان یابد با شما هماهنگ خواهد شد لذا حتما یک شماره تماس در پروفایل خود ثبت کنید تا هماهنگی سریعتر صورت پذیرد.

10- در نظر داشته باشید هزینه حمل کالا به فروشگاه برای انجام فرآیند گارانتی و تعمیرات و بازگشت بر عهده مشتری است و همکاران در فروشگاه از تحویل گیری بسته‌های پسکرایه معذورند. در صورتی که مشخص گردد مشکل بوجود آمده ناشی از خطا در ارسال کالا و سایر موارد از جانب فروشگاه بوده است هزینه‌های حمل به همان میزان پرداختی به مشتری مسترد خواهند شد.

****

فروشگاه کومونیکا بیشترین تلاش خود را برای ارائه محصولات برگزیده و مطمئن به شما بکار میبندد ولی درصورتی که نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارید از طریق فرم تماس برای ما ارسال کنید.

 


کومونیکا از بررسی تا انتخاب همراه شما

فروشگاه کومونیکا برای دسترسی آسان شما به خرید تجهیزات و لوازم مخابراتی، الکترونیکی و شبکه ایجاد شده است. شما با مراجعه به این فروشگاه به اندازه ی کافی وقت دارید تا در میان کالاها جستجو کنید، مشخصات آنها را بررسی کنید، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید و به انتخاب آنچه واقعا بر نیاز شما منطبق است بپردازید.

بیشتر بدانید

می‌پذیرم

این سایت به بهبود عملکرد خود از "کوکی" استفاده میکند